de|en|tr

Servislerimiz


Türkiye

1993 Mart ayinda ilk yola ciktigimiz hizmetteki yarisimiz, Türkiye ile Bati Avrupa Ülkeleri arasindaki tasimacilik sektörü oldu. Bu sektörde 24 saat icerisinde komple ve/veya parca yüklerin gerek tenteli gerekse taze ve donmus ürünlerin seri bir sekilde üreticiden, üretime kadar olan zamani mümkün olan en kisa zamanda yapmak gayretimiz devam etmistir ve edecektir. Ayni zamanda ADR sinifina giren (patlayici ve radyoaktif malzemeler haric) her türlü ADR sinifindaki kimyevi maddeleri gerek sogutuculu, gerekse tenteli araclarla tasima imkanimiz vardir.

Avrupa

2010 yili itibariyle servisimizi bir üst düzeye tasiyip müsteri portföyümüze odakli tüm avrupa tasimalarinda´da komple ve/veya parsiyel hizmet vermeye basladik. Taleplere göre her tür arac tipi örnegin kapali kasa gerekse tenteli araclar tedarik edebiliriz.

Iran - Irak - Süriye - Ürdün - Katar - (Kuzey Irak)

Deniz-Er komple tasimalarda ortadogu ülkelerine gerek Türkiye’den gerekse Avrupa’dan yapilan tasimalar icin ihracatcilarimizi yalniz birakamazdik. Yillardir bu ülkelere yapmis oldugumuz komple tasimalardan dolayi bize güvenebilirsiniz. Yapamayacagimiz hic bir ise evet demedik.

Azerbeycan - Gürcistan - Ermenistan

Haliyle eski Sovyet Ülkelerinin bir kisminada tasima yapiyoruz. Bunlar basta Gürcistan, Ermenistan ve Azerbeycan’dir Ayni sekilde yine komple tasimalardir.